برگزاری یازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و اولین المپیاد طرح کسب و کار ملی دانشجویی

برگزاری یازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و اولین المپیاد طرح کسب و کار ملی دانشجویی


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

یازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و اولین المپیاد طرح کسب و کار ملی دانشجویی در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود

یازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی با حمایت وزارت علوم و توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود  و ماموریت اجرای المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی که برای اولین بار برگزار خواهد شد، به این جشنواره ابلاغ شده است.

در بخش المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی هدف ارایه ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه دانشجویان در حوزه کسب و کار است که این المپیاد در سه مرحله دانشگاهی، استانی و ملی برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این جشنواره  توسعه کارآفرینی و فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری در کشور و همچنین شناخت و تقدیر از برترین‌های عرصه فن‌آفرینی در جهت توسعه شرکت های دانش بنیان می باشد.

از جمله اهداف المپیاد ملی کسب و کار دانشجویی که امسال برای اولین بار به همراه جشنواره برگزار می‌شود، ترویج فرهنگ کارآفرینی و فن‌آفرینی در بین دانشجویان، تشویق دانشجویان در جهت نوآوری، ایده‌پردازی و حرکت‌های کارآفرینانه و هدایت دانشجویان به منظور تبدیل دانش به ارزش و شکل‌دهی شرکت های دانش بنیان و پاسخ به مطالبات مقام معظم رهبری است.

با توجه به اهمیت موضوع و توسعه فرهنگ دانشگاه کارآفرین، طبق هماهنگی بعمل آمده با وزارت عتف و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مقرر شده است که سه مرکز کارآفرینی فعال در برگزاری این المپیاد به شرح زیر مورد تشویق قرار گیرند.

1- اولین مرکز کارآفرینی فعال مبلغ 500,000,000 ریال جایزه

2- دومین مرکز کارآفرینی فعال مبلغ 300,000,000 ریال جایزه

3- سومین مرکز کارآفرینی فعال مبلغ 200,000,000  ریال جایزه

در بخش طراحان کسب و کار و بخش آزاد و المپیاد، علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان دی ماه به ارسال آثار خود بپردازند.

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر به سایتww.shtf.ir مراجعه نمائید.


اخبار